Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firma SELÇUK İMPEKS garantisi ve güvencesi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

İade şartları ve Cayma Hakkı
Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla www.kombucay.com.tr 'den satın aldığınız bir ürünü 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

İade işlemi için tarafımızdan kesilmiş olan faturanın da gönderilmesi gerekmektedir.
Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

Teslimatta yaşanan problemlerde Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi,şişelerin bir veya birkaçının kırılması gibi durumlarda zarar www.kombucay.com.tr tarafından telafi edilir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Açılmış,ambalajı bozulmuş,içinden bir veya birkaçı  içilmiş,eksik,tarafımızdan kesilmiş faturası olmayan  kolilerin  kesinlikle geri iadesi söz konusu değildir. 

Koliler açıldıktan sonra geri iade söz konusu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.