Hakkımızda


BİZ KİMİZ ?
KOMBUÇAY'ın üretimi SELÇUK İMPEKS SAĞLIK VE GÜZELLİK Tur.San. ve Tic.Ltd.Şti. tarafından yapılmaktadır. Şirket 04.01.1993 de kurulmuş olup, o tarihten beri İzmir-Selçuk'ta hizmet vermektedir. Selçuk'ta bulunan KOMBUÇAY üretim tesisi 24.01.2008 tarihinde T.C.GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI'ndan gerekli üretim izinlerini alarak faaliyetine başlamıştır. Tesis konunun gerektirdiği her türlü hijyenik koşullarla, insan sağlığına gereken her türlü önemi ve değeri vererek, aylık 250 ton üretim kapasitesi ile çalışmalarına devam ediyor. Hızla yayılan satış noktaları ve bayi ağı ile büyümesini sürdürüyor. www.kombucay.com.tr

FB_IMG_1536290725944.jpg (39 KB)


* Tesisimizin bulunduğu mevki Selçuk Havutçular köyü,yeni ismi ile Havutçulu mahallesidir.Selçuk'dan Aydın istikametine giderken 10.km de bulunmaktadır.Hem yol yapım çalışmaları hem de elektrik direklerinde onarım bakım ve değişim çalışmaları nedeni ile  zaman zaman yaşanan elektrik kesintileri  iletişimde aksamalar yaşamamıza sebep oluyor. Bu nedenle bize ulaşabileceğiniz cep telefonu numaralarımız dahil tüm numaraları buradan sizlerle paylaşıyoruz.

 

HAVALE NUMARALARIMIZ

Murat Selçuk Vakıfbank Selçuk ŞB. TR06 0001 5001 5800 7306 7085 52 
0 533 202 40 12
     444 30 46
0 232 892 72 02
0 232 892 72 03
0 232 892 3 892


bspro.jpg (759 KB)HAKKIMIZDA

* Selçuk İmpeks,Türkiye'de tT.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından gerekli izinleri alarak KOMBUÇAY üretimine başlayan İLK şirkettir
*Kombuçay ALKOLSÜZ İÇECEKLER TEBLİĞİNE göre üretilir.
*Tüm dünyada farklı isimlerle bilinen fermante çayı,24.01.2008 tarihinden itibaren KOMBUÇAY ismi ile üretmeye başlamıştır.İsim hakkı şirketimize ait olup,hiçbir kurum kuruluş ya da birey bu ismi kullanamaz.
* KOMBUÇAY,Anfaş Bevex İçecek ihtisas Fuarı'nda(2012)' En Sağlıklı İçecek Ödülü'ne layık görülmüştür.
* KOMBUÇAY Anadolu Cam'ın özel olarak ürettiği 0.25 ml 'lik özel şişesi ile Sağlıklı İçecek kategorisinde yerini almıştır.
* KOMBUÇAY,Mançurya Kombuçay,Maranki Kombuçay,Yeşilçay Kombuçay 'ında üretici firması olup,ürettiğimiz tüm KOMBUÇAY'lar Selçuk İmpeks Garantisi ve Güvencesi altındadır.
* KOMBUÇAY 'HELAL BELGESİ'ne sahip olup,dini acıdan içilmesinde herhangi bir sakınca YOKTUR.

IMG-20180506-WA0054.jpg (135 KB)

DEĞERLERİMİZ

Yapabileceğiniz en kazançlı yatırım, kendi sağlığınıza,bedeninize ruhunuza yaptığınız yatırımdır.Bu doğrultuda sizlere en doğru ürünü sunabilmek için değerlerimizden ödün vermiyoruz.

KALİTE : KOMBUÇAY üretime başladığı ilk günden beri kalite standartlarını en üst seviyede tutmuştur.Üretim aşamasında gereken her türlü hijyenik şartlar yerine getirilerek,ürünlerin analizleri ve kontrolleri düzenli olarak yapıldıktan sonra sizlere ulaşmaktadır.Üretimimiz olan her KOMBUÇAY şirketimizin sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

LİDERLİK: Selçuk İmpeks Türkiye'de bir ilke imza atarak KOMBUÇAY ı üretmeye başlamış ve yeni bir sektör yaratarak ülke ekonomisine de katkıda bulunmuştur. Sektörünün öncü firması olarak sorumluluğunun bilinciyle çalışmalarına devam etmektedir.

EKİP ÇALIŞMASI : KOMBUÇAY üretiminden kullanıcılarına ulaşıncaya kadar tam bir ekip çalışması ile sizlere ulaşmaktadır.1 lt.lik ve 0.25 ml lik cam şişeler ile sizlere sunulan Kombuçay'ın hazırlanması ve sizlere ulaşıncaya kadar geçen süreçte tüm çalışma arkadaşlarımız en hızlı ve en kaliteli şekilde ürünlerinizi teslim alabilmeniz için büyük emek harcamaktadırlar.

TUTKU: Sunduğumuz tüm hizmetlerde en büyük amacımız toplum sağlığına gereken önemi vermek,insanların daha sağlıklı bilinçli yaşamasını sağlamak,kullanıcılarımıza en kaliteli en doğal en yeni teknolojileri kullanarak mükemmel hizmet vermektir.Bu doğrultuda tüm KOMBUÇAY çalışanlarımız ve Satış Noktalarımız tutkuyla,azimle, severek işlerini en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedir.Sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve sizi önemsiyoruz. İşimizi severek yapıyoruz.

z3.jpg (261 KB)

ÜRETİM POLİTİKAMIZ

TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ:
Kullanıcılarımızdan gelen fikirleri önerileri yorumları hizmet kalitemizi arttırmak ve en üst seviyeye taşımak için büyük bir titizlikle tek tek inceliyor,yol gösterici olduklarını biliyoruz.Sizlere layık olabilmek için göstermiş olduğumuz çalışmaları taktir edip bizi tercih etmeniz en büyük ödülümüzdür.
Sadece satış değil,satış sonrası da kullanıcılarımızla bire bir iletişim içinde olup,ailemizin bir parçası olarak görüyoruz.KOMBUÇAY AİLESİ olarak sizlerden aldığımız güçle büyümeye devam ediyoruz. Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımız sizlerle sürekli iletişim halinde olup, bizlere daha kolay ulaşabilmeniz için
0 533 202 40 12
 no'lu telefonumuzdan sizleri bekliyor, www.kombucay.com.tr web sayfamızın iletişim bölümünden( 7 gün 24 saat) bizlere kolayca ulaşabilirsiniz.

WEB SAYFASI GENEL KURALLARI

* www.kombucay.com.tr alışveriş ve bilgilendirme sitesi KOMBUÇAY'ın resmi web sayfası olup,Kombuçay bu sitede bölümleri değiştirebilme,ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

* Aksi belirtilmediği sürece , bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içeriğin tamamı) Kombucay.com.tr 'nin fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve www.kombucay.com.tr bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır.Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece ve bizden izin alınmadığı sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik yaratamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

* www.kombucay.com.tr sitesini kulanarak veya farklı bir yolla Kombucay.com.tr 'ye yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler ve diğer gönderiler www.Kombucay.com.tr 'nin mülkiyetindedir. Böyle bir durumda Kombucay.com.tr bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir.

* www.Kombucay.com.tr ürünlerle ilgili yapılan yorumları gizli tutmak, yorum için herhangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir.

* Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.

* Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan www.kombucay.com.tr sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar/ziyaretçiler hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. www.kombucay.com.tr de yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik (basımla ilgili) yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir. www.kombucay.com.tr bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun yaratacağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer www.kombucay.com.tr sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.
Bu sitedeki bilgilerin kullanımından dolayı hiç bir şekilde www.kombucay.com.tr 'den her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan meshul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmiş oluyorsunuz.

kapak5.jpg (231 KB)


SİPARİŞLERİN GÖNDERİLMESİ

Hergün saat 16:00 a kadar verilmiş olan siparişler aynı gün içinde kargoya teslim edilir.
Saat 16:00 dan sonraki siparişler bir sonraki güne aktarılır.
Aksi bir talepte bulunulmadığı sürece,siparişleriniz TERCİH ETTİĞİMİZ KARGO ile sizlere ulaştırılmaktadır.
Cumartesi günü saat 13:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü Kargoya verilir.
Pazar günleri teslimat yapılmaz.
Kargoda doğabilecek gecikmelerden dağıtımı yapan kargo sorumludur.Kombuçay sorumlu tutulamaz.
Herhangi bir sorun yaşanmadığı sürece kargolarınız bir gün sonra elinize ulaşır.
Bölgesel dağıtım ağlarındaki farklılıklar,mobil dağıtım noktaları ve kargodaki yoğunluk nedeniyle bazı bölgelerde Kargodan doğan gecikmeler yaşanabilir.

İçinde bulunduğumuz Covid 19 salgını mücadelesinde Türkiye genelinde artan kargo yoğunlukları nedeniyle ,siparişlerin sizlere ulaşmasında aksamalar olabiliyor.Kargo çalışanlarının da büyük özveri ile sizlere hizmet sunmaya çalıştığı bu günlerde yaşanabilecek aksaklıkları hoşgörü ile karşılamanız dileğiyle...

Alışveriş işleminiz sırasında sayfada üyelik bilgilerinizi oluştururken, bilgilendirme e-posta ve SMS isteyip istemediğinizi sizin seçiminize bırakıyoruz.Siparişinizin oluşmasından, gönderilmesine kadar tüm aşamalarda ve sonrasında kargodan gelecek ürün takip aşamalarında,bilgi sahibi olmak istiyorsanız e-posta ve sms ayarlarınızı aktif konumda tutmanız gerekmektedir.
İADE ŞARTLARI


www.kombucay.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişlere ait iade işlemlerinde haklarınız 4077 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu Çerçevesinde yapılacak işlemlerle korunur.

Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

Orijinal ambalajı (kolisi ve dışındaki şilingi) bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla www.kombucay.com.tr 'den satın aldığınız bir ürünü 7 gün içerisinde koşulsuz şartsız Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.

Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şarttır.

İade işlemi için tarafımızdan kesilmiş olan faturanın mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.


Teslimatta yaşanan problemlerde Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi,şişelerin bir veya birkaçının kırılması gibi durumlarda zarar www.kombucay.com.tr tarafından telafi edilir.

Koliler açıldıktan sonra geri iade söz konusu değildir.


z2.jpg (244 KB)

ZARAR GÖRMÜŞ PAKETLERDE YAPILMASI GEREKENLER

* Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak hemen teslimatı yapan Kargo firması görevlisine tutanak tutturulmalıdır.
* Eğer teslimatı yapan firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin alınarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.
* Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatı yapan firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.
* Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Kombucay.com.tr 'ye. bildirilmelidir Bu durumda en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesi sağlanacaktır.

BİZE ULAŞIN

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz ,sorunuz ya da merak ettiğiniz bir konu olduğu durumlarda
0 533 202 40 12  numaralı telefondan ya da info@kombucay.com.tr den bize ulaşabilirsiniz!

Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat 0 533 202 40 12  nolu tefondan hizmet vermektedir. Ancak detaylı bilgi Müşteri Temsilcilerimiz tarafından hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında size hizmet verecektir.Bunun haricinde web sayfamızın iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.En kısa sürede mailiniz cevaplanacaktır.

29543106_1894053570604840_5335642175378030592_o.jpg (108 KB)

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

www.kombucay.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır (tüm önemli veriler şifreleme ile koruma altına alınmaktadır).Web sayfamızda 3D Güvenli ödeme sistemi kullanmaktayız.3D güvenliğin çalışma prensibi: Tüketici internet sitesi üzerinden kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirmek için seçimini yaptığında ve ödeme işlemini onayladığında tüketicinin kredi kartına tanımlı olan telefon numarasına bankadan bir şifre gönderilir. Gönderilen bu şifre tek kullanımlıktır ve bu nedenle başka bir zamanda kullanılamaz.
Tüketici bankadan cep telefonuna gelen kodu, e-ticaret sitesinin açılan banka sayfasına giriş yapar. Şifrenin doğru girilmesiyle beraber tüketicinin yaptığı alışveriş onaylanmış olur. 3D Secure sistemiyle kullanıcının kredi kartı bilgilerinin yanı sıra cep telefonuna gelecek olan kod da gereklidir. Bu da kullanıcıların bilgisi olmadan kartlarının kullanılmamasını sağlar. Tüketicinin kredi kartı bilgileri çalınsa dahi, 3D secure sistemini kullanan bir e-ticaret sitesinden bu bilgilerle alışveriş yapılamaz. Alışveriş yapılmaya çalışıldığında tüketicinin telefonuna bu işlem için bir kod gelecektir ve tüketici de durumu fark ederek bankaya başvurabilir ve durumu bildirebilir.Biz de sizlerin güvenliği için sayfamızdaki tüm kredi kartı alışverişlerinde bu yöntemi kullanmaktayız.

www.kombucay.com.tr mail order sistemi ile çalışmakta ve ödemelerinizde kullandığınız kredi kartlarını yüksek teknoloji ile güvence altına almaktadır.256 bit SSL -3D güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

Kredi kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen en kısa sürede bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.kombucay.com.tr sorumlu tutulamaz.

ONLINE ALIŞVERİŞLERDE BİLMENİZ GEREKENLER

- Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

- İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan 3D ve SSL yüksek güvenilir siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız, alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın/firmanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.


z1.jpg (324 KB)UYARI: www.kombucay.com.tr sitesi içerisinde yer alan tüm metin,resim,ve içeriklerin telif hakları Selçuk İmpeks Sağlık ve Güzellik Hiz.Tur.San.ve Tic.Lti.Şti.aittir.Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Bu uyarının ihlali durumunda yasal işlem uygulanacaktır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.