Hakkımızda
BİZ KİMİZ ?

        Biz, SELÇUK İMPEKS SAĞLIK VE GÜZELLİK Hiz.Tur.San. ve Tic.Ltd.Şti. olarak 04.01.1993' de kurulmuş olup, o tarihten beri İzmir’in, Selçuk ilçesinde hizmet vermekteyiz. Kombuçay üretimine ise 24.01.2008 tarihinde T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI tarafından verilen Türkiye’nin ilk Kombuçay üretim izini ile başladık ve halen de devam etmekteyiz.

 
        On bir dönüm arazi üzerine inşa ettiğimiz tesisimizde, aylık 250 ton üretim kapasitemizle üretimimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Sağlık konusu bizler için büyük önem taşıyor ve biz bu işin ciddiyetinin farkındayız. Türkiye’deki ilk Kombuçay üreticisi olarak, Kombuçay gibi değerli bir ürünü üretmenin verdiği bilinçle, sizlere en kaliteli, güvenilir, doğal ürünü ulaştırmaya gücümüz ve ömrümüz yettiği sürece devam edeceğiz. Sizlerin güvenine layık olmak her zaman bizim için önemli.H1.jpg (246 KB)


TESİSİMİZE NASIL ULAŞILIR  ?

      Tesisimizin bulunduğu mevki Selçuk Havutçulu köyü, yeni ismi ile Havutçulu Mahallesidir. Selçuk'dan Aydın istikametine giderken 10.km de bulunmaktadır. Selçuk istikametinden gelirken Çamlık köyünü geçince, sol tarafta bulunan köy girişinden yolun sonuna kadar gittiğinizde, tesisimiz karşınıza çıkacaktır. Yol üstünden de zaten kolayca görebilirsiniz.

Aydın istikametinden gelirken ise Ortaklar mevkini 10. km kadar geçtikten sonra köyün girişi sağ tarafta kalmaktadır. Yol üstünden karşıdan gelirken tesisimiz zaten kolayca görebileceksiniz.

Kuşadası yönünden gelmek isterseniz de Çamlık ara yolunu kullanarak 14. km de tesisimize ulaşabilirsiniz.

Yol tarifi almak isterseniz bize telefon açmanız yeterli.


        Bize ula
şmaya çalışırken bilmeniz gereken ufak bir noktayı da söylemeyi unutmayalım. Bu bölgede devam etmekte olan İzmir – Aydın yol çalışmaları nedeni ile  zaman zaman elektrik kesintileri yaşıyoruz. Bu durum telefon ve internet sorunu yarattığı için bize ulaşabileceğiniz cep telefonu numaralarımız dahil tüm iletişim numaralarımızı buradan sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen arayıp da ulaşamadığınızda elektrik kesintisi yaşıyor olabileceğimizi unutmayın.

0 532 242 06 25
0 533 202 40 12

0 232 892 72 02

 

birincislayt.jpg (513 KB)

KISACA SÖYLEMEK GEREKİRSE :

*  Selçuk İmpeks olarak,Türkiye'de T.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından gerekli izinleri alarak KOMBUÇAY üretimine başlayan İLK firmayız.

*  Dünyada farklı isimlerle bilinen fermante içeceği biz KOMBUÇAY ismi ile 24.01.2008' den beri üretmekteyiz.İsim hakkı da yasal olarak şirketimize aittir.

*  Kombuçay T.C.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının ALKOLSÜZ İÇECEKLER TEBLİĞİNE göre üretilir. Etikette ve kolilerde de bu bilgi mevcuttur.

*  KOMBUÇAY,2012 yılında Anfaş Bevex İçecek ihtisas Fuarı'nda ' En Sağlıklı İçecek Ödülü'ne layık görülmüştür.

*  Anadolu Cam tarafından özel olarak üretilen 0.250 ml 'lik küçük boy şişesi ile Sağlıklı İçecek kategorisinde yer almaktadır.

*   Kendi ürünümüz dışında farklı firmalara da değişik isimlerle üretim yapmaktayız.,Mançurya Kombuçay,Maranki Kombuçay,Yeşilçay Kombuçay, Dr.Kombu bu ürünlerden bazıları.,Ürettiğimiz tüm Kombuçay çeşitleri  Selçuk İmpeks Garantisi ve Güvencesi altındadır..

 

DEĞERLERİMİZ :

Yapabileceğiniz en değerli yatırım, kendi akıl ruh beden sağlığınıza yaptığınız yatırımdır.Biz de bu doğrultuda, sizlere en doğal, katkısız, sağlıklı ve kaliteli ürünü sunabilmek için değerlerimizden ödün vermiyoruz.

 

KALİTE : Kombuçay üretimine başladığımız ilk günden beri kalite standartlarını en üst seviyede tutmaya büyük önem veriyoruz..Üretim aşamasında gereken her türlü hijyenik şartlar yerine getirilerek, ürünlerin analizleri ve kontrolleri düzenli olarak yapıldıktan sonra sizlere ulaşmasını sağlıyoruz .Doğal, katkısız ve geleneksel üretim yöntemlerine sadık kalarak fermantasyon sürecini  tamamlamaktayız. Üretimimiz olan her KOMBUÇAY şirketimizin sorumluluğu ve güvencesi altındadır. İçiniz rahat,güvenerek aile boyu kullanmanız ve bizi de ailenizin bir üyesi olarak görmenizden büyük mutluluk duymaktayız.Bu güven duygusuna layık olabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. .

 

 LİDERLİK: Selçuk İmpeks olarak Türkiye'de bir ilke imza atarak, 2008 yılında  Kombuçay üretmeye başlamamız sonrasında, yeni bir sektör yaratık. Böylece ülke ekonomisine de katkıda bulunmuş olduk. Sektörünün öncü firması olarak sorumluluğunun bilinciyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 

EKİP ÇALIŞMASI : Kombuçay, üretiminden kullanıcılarına ulaşıncaya kadar tam bir ekip çalışması ile sizlere ulaşmakta. Bu uzun süreçte arkada oldukça hareketli çalışmalar yürütülmekte.1 lt.lik ve 0.250 ml lik cam şişeler ile sizlere sunulan Kombuçay'ın, fermantasyon sürecinden başlayıp, sizlere ulaşıncaya kadar geçen zamanda tüm çalışma arkadaşlarımız, en hızlı,en sağlıklı ve en kaliteli şekilde ürünlerinizi teslim alabilmeniz için, büyük emek harcamaktadırlar.

 

TUTKU: Sunduğumuz tüm hizmetlerde en büyük amacımız, toplum sağlığına gereken önemi vermek, insanların daha sağlıklı bilinçli yaşamasını sağlamak, kullanıcılarımıza en kaliteli en doğal en yeni teknolojileri kullanarak mükemmel hizmet vermektir. Sağlıklı yaşamak ve sağlıklı ürünler tüketmenin herkesin en doğal hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda tüm Kombuçay çalışanlarımız ve Satış Noktalarımız tutkuyla,azimle, severek işlerini en iyi şekilde yapmaya özen göstermektedir. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz ve sizi önemsiyoruz. İşimizi severek yapıyoruz. Bizim için değerlisiniz.

 

 TÜKETİCİ MEMNUNİYETİ: Kullanıcılarımızdan gelen fikirleri, önerileri, yorumları, hizmet kalitemizi arttırmak ve en üst seviyeye taşımak için büyük bir titizlikle tek tek inceliyor, yol gösterici olduklarını biliyoruz. Güven duyarak bizi tercih etmeniz, arkadaşlarınıza  tavsiye etmeniz, ailecek kullanmanız en büyük ödülümüzdür.
Sadece satış değil ,satış sonrası da kullanıcılarımızla bire bir iletişim içinde olup,onları ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. KOMBUÇAY AİLESİ olarak sizlerden aldığımız güçle büyümeye devam ediyoruz. Müşteri Temsilcisi arkadaşlarımız sizlerle sürekli iletişim halinde olmak için büyük emek harcıyorlar. Bizlere daha kolay ulaşabilmeniz için tüm iletişim numaralarımızı sizlerle paylaşıyoruz  Ayrıca  www.kombucay.com.tr web sayfamızın iletişim bölümünden( 7 gün 24 saat ) bizlere kolayca ulaşabilirsiniz maillerinize en kısa sürede mutlaka geri dönüş yapacağımızı bilmenizi isteriz.

 
IMG-20180506-WA0054.jpg (135 KB)

SİPARİŞLERİNİZİ NASIL GÖNDERİYORUZ

 

*Siparişleriniz, 1-3 iş günü içinde kargoya teslim edilmekte,

* Gönderim sadece hafta içi günlerde yapılmaktadır..

*Sizden gelen özel bir talep olmadığı sürece,siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderilir.

*Cumartesi günü kargo çıkışı yapılmaz

*Pazar günleri kargolar çalışmadığı için teslimat yapılmaz.

*Kargoda doğabilecek gecikmelerden dağıtımı yapan kargo şirketi sorumludur.En kısa sürede sizlere ulaşmak en büyük dileğimiz.

*Herhangi bir sorun yaşanmadığı sürece,biz ürünlerinizi kargoladıktan sonra, siparişleriniz bir iki gün içerisinde elinize ulaşır.


Bölgesel dağıtım ağlarındaki farklılıklar,mobil dağıtım noktaları ve kargodaki yoğunluk nedeniyle bazı bölgelerde Kargodan doğan gecikmeler yaşanabilmektedir.Tüm kargo çalışanı arkadaşların büyük zorluklarla canla başla çalıştığını biliyoruz.Yaşanabilecek aksamalarda, sizin de anlayış göstermenizi diliyoruz.

 

        Alışveriş işleminiz sırasında sayfada üyelik bilgilerinizi oluştururken, bilgilendirme e-posta ve SMS isteyip istemediğinizi sizin seçiminize bırakıyoruz.Siparişinizin oluşmasından, gönderilmesine kadar tüm aşamalarda ve sonrasında kargodan gelecek ürün takip aşamalarında,bilgi sahibi olmak istiyorsanız 
posta ve sms ayarlarınızı aktif konumda tutmanız ,telefon numaranızı ve e posta adresinizi doğru girmiş olmanız gerekmektedir.

 

         

 

z3.jpg (261 KB)

ÖDEME İÇİN HESAP-HAVALE NUMARAMIZ ;

SELÇUK İMPEKS SAĞLIK VE GÜZELLİK HİZ.TURZ. SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ
Vakıfbank Selçuk ŞB. TR96 0001 5001 5800 7309 4678 43ZARAR GÖRMÜŞ PAKETLERDE YAPILMASI GEREKENLER

        Gönül ister ki her şey yolunda olarak en kısa sürede siparişler sizlere ulaşsın.Tabi ki bu her zaman mümkün olamıyor.Bazen istenmedik durumlarla karşılaşabiliyoruz. Kolilerde hasar, cam şişelerde kırılma olabiliyor. Böyle durumlarda sizden ricamız,

- Kargoyu teslim alın,

- Kargonun yanında hasarlı paketle birlikte bir fotoğraf çekip fotoğrafı bize gönderin.

- Hasar net olarak görülecek şekilde olmasına lütfen dikkat edin.

Zararınızı telafi etmek için ve durumu kargo şirketine de sunabilmemiz için bu ayrıntı önemli. Karşılıklı hoşgörü ve anlayışla aşılamayacak sorun yoktur.

 
hipograt.jpg (300 KB)

 

İADE ŞARTLARIMIZ NELER

- Cayma hakkının kullanılması için ,bu süre içinde öncelikle bizimle, e-mail veya telefon ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İade işlemi için, ürünün orijinal ambalajı içerisinde,ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması gerekmektedir

-  www.kombucay.com.tr sitesinden yapacağınız alışverişlere ait iade işlemlerinde haklarınız 4077 sayılı Tüketiciyi Koruma Kanunu Çerçevesinde yapılacak işlemlerle korunmaktadır..

 - Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.

 - Orijinal ambalajı (kolisi ve dışındaki şilingi) bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla www.kombucay.com.tr 'den satın aldığınız ürünü, Cayma Hakkınızı kullanarak iade edebilirsiniz.iade işlemlerinde kargo ücreti sizlere (alıcıya ) aittir.

 - İade işlemi için tarafımızdan kesilmiş olan faturanın mutlaka gönderilmesi gerekmektedir.

- Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI tarafından karşılanır.

- Teslimat aşamasında Kargo Firması ile yapılan gönderilerde, taşıma sırasında paketin zarar görmesi, şişelerin bir veya birkaçının kırılması gibi durumlarda, bize mutlaka haber vermeniz önemlidir. Sizlerin mağdur olmaması adına, zararınızı telafi etmek için elimizden gelen desteği sağlamaktayız.

- Koliler açıldıktan sonra geri iade söz konusu değildir.

H2.jpg (173 KB)

BİZE ULAŞIN

Kombuçay ile ilgili sorunuz ya da merak ettiğiniz bir konu olduğu durumlarda
0 533 202 40 12  numaralı telefondan ya da info@kombucay.com.tr den bize ulaşabilirsiniz. 
Müşteri Temsilcilerimiz  hafta içi 9:00-18:00 saatleri arasında  hizmet vermektedir.Bunun haricinde web sayfamızın iletişim bölümünden 7/24 bize e-mail gönderebilirsiniz.En kısa sürede mailiniz cevaplanacaktır.

 

29543106_1894053570604840_5335642175378030592_o.jpg (108 KB)

GÜVENLİK VE GİZLİLİK

         www.kombucay.com.tr sitesi üzerinden yapacağınız her tip alışveriş gizlilik prensibi altında gerçekleşmekte ve gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SSL (Secure Socket Layer) sistemleri tarafından korunmaktadır ( tüm önemli veriler şifreleme ile koruma altına alınmaktadır). Web sayfamızda 3D Güvenli ödeme sistemi kullanmaktayız. Kredi kartınız çalınır veya kaybolursa lütfen en kısa sürede bankanıza başvurunuz. Çalıntı kartlarla yapılan alışverişlerden www.kombucay.com.tr sorumlu tutulamaz. Kart bilgilerinizi ve şifrenizi hiç kimseyle paylaşmayınız.


fuarlar.jpg (127 KB)

ONLINE ALIŞVERİŞLER VE İNTERNET DOLANDIRICILARINA KARŞI DİKKATLİ OLUN

 

- Kullanıcıların kredi kartı bilgileri, çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

- İnternetten alışveriş yaparken tanıdığınız, bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan 3D ve SSL yüksek güvenilir siteleri tercih edin. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız, alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın/firmanın bütün telefon / adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyit edin.

 

 

 
UYARI: www.kombucay.com.tr sitesi içerisinde yer alan tüm metin,resim,ve içeriklerin telif hakları Selçuk İmpeks Sağlık ve Güzellik Hiz.Tur.San.ve Tic.Lti.Şti.aittir.Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Bu uyarının ihlali durumunda yasal işlem uygulanacaktır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.