Teslimat Koşulları

Siparişleriniz,ödemesi saat 16:00 a kadar gerçekleşmiş ise aynı gün,saat 16:00 sonrasına kalmışsa bir sonraki gün kargoya teslim edilir. Siparişler haftanın 6  günü (Pazartesi-Cumartesi) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin www.kombucay.com.tr ya uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.Pazar günleri kargo teslimat yapmaz.Cumartesi günü saat 13:00 sonrası verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından Selçuk İmpeks garantisi ile size teslim edilecektir.Sipariş verirken hangi kargo firmasıyla göndermemizi istiyorsanız seçim yapmanız gerekmektedir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

www.kombucay.com.tr on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise bizlere vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinden size ulaşılacak ve gerekli bilgi ve alternatif seçenekler sunulacaktır.Gerekirse ödemeniz iade edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.